32. SOZAH - Rezultati

32. SOZAH – 30. 9. - 2. 10. 2016.

PRVENSTVO ODGONETAČA HRVATSKE

POJEDINAČNO:

 

1. Pero GALOGAŽA Feniks 187
2. Darko GALIĆ VAZAK 178
3. Valter KVALIĆ Feniks 177
4. Boris NAZANSKY Kvizorama 175
5. Vladimir KUTNJAK Kvizorama 173
6. Željko JANDRAGIĆ Feniks 171
7. Ilija ĐURKOVIĆ Kikinda 170
8. Miroslav SABOLČEC VAZAK 165
9. Luka PAVIČIĆ Boživran 164
10. Ilija OZDANOVAC Zakos 1 158
11. Marko MIHALJEVIĆ Boživran 158
12. Josip DUBROVIĆ Zakos 1 157
13. Petar ŠTAMBUK Boživran 149
14. Slavko BOVAN Kikinda 140
15. Ivan HRGOVIĆ Kvizorama 127
16. Malden MARKOVIĆ Zakos 2 125
17. Nedjeljko NEDIĆ Zakos 1 124
18. Predrag BOŠNJAK 97
19. Ivan ČOTIĆ VAZAK 90
20. Tunjo DŽIJAN 81
21. Ibro MEMIĆ Zakos 2 69
22. Silva JAGAR-ČOTIĆ 64
23. Dragiša CETIĆ Kikinda 60

EKIPNO:

1. Feniks 536
2. Kvizorama 475
3. Boživran 471
4. ZAKOS 1 469
5. VAZAK 432
6. Kikinda 370
7. Zakos 2 275

 

PRVENSTVO ZAGONETAČA HRVATSKE

POJEDINAČNO:

 

1. Valter KVALIĆ Feniks 51
2. Marko MIHALJEVIĆ Boživran 44
3. Željko JANDRAGIĆ Feniks 43
4. Vladimir KUTNJAK Kvizorama 40
5. Pero GALOGAŽA Feniks 40
6. Boris NAZANSKY Kvizorama 39
7. Slavko BOVAN Kikinda-Zagreb 35
8. Ilija OZDANOVAC Zakos 30
9. Petar ŠTAMBUK Boživran 30
10. Mladen SABOLČEC VAZAK 29
11. Luka PAVIČIĆ Boživran 29
12. Dragiša CETIĆ Kikinda 2 28
13. Ivan HRGOVIĆ 25
14. Ilija ĐURKOVIĆ Kikinda 2 25
15. Darko GALIĆ VAZAK 24
16. Nedjeljko NEDIĆ Zakos 24
17. Josip DUBROVIĆ Zakos 24
18. Mladen MARKOVIĆ Kikinda-Zagreb 21
19. Ranko SKOPAL Kikinda-Zagreb 18
20. Silva JAGAR-ČOTIĆ VAZAK 18
21. Predrag BOŠNJAK 16
22. Marinko ĆAVAR 3
23. Ivan ČOTIĆ 3

 

EKIPNO:

1. Feniks 134
2. Kvizorama 104
3. Boživran 103
4. Kikinda-Zagreb 78
5. Zakos 74
6. VAZAK 71
7. Kikinda 2 53

 

LOGIKA NA SOZAHU:

1. Petar ŠTAMBUK 180
2. Luka PAVIČIĆ 167
3.-4.    Ilija ĐURKOVIĆ 93
3.-4. Pero GALOGAŽA 93
5. Silva JAGAR ČOTIĆ            84
6. Miroslav SABOLČEC 79
7. Dragiša CETIĆ 59
8. Željko JANDRAGIĆ 51
9. Darko GALIĆ 47
10. Ivan GALIĆ 8

 

REZULTATI NATJEČAJA POVODOM STOTE OBLJETNICE OD PRVE OBJAVLJENE ŠIROKOBRIJEŠKE ZAGONETKE, 4. SUSRETA ENIGMATA I 32. SOZAHA

Na natječaj su pristigli radovi od 51 autora, 23 autora poslala su 32 križaljke, 29 autora je poslalo 56 magičnih kvadrata, 41 autor poslao je 81 premetaljku.

Žiri u sastavu: Zdenko Ćavar, Željko Marinović i Mariofil Soldo donio je slijedeću odluku.

Klasična križaljka:

1. Nedjeljko Nedić

2. Marko Mihaljević

3. Valter Kvalić

4. Boris Nazansky

5. Pero Galogaža

6. Dragan Ivanovski

7. Zija Dizdarević

8. Zlatko Delić

9. Živko Barišić

10. Mladen Marković

 

Magični kvadrat 7x7:

1. Jovan Novaković

2. Tihomir Cindrić

3. Aladin Mahmutović

4. Sreten Perić

5. Jovan Nedić

6. Zlatko Delić

7. Luka Pavičić

8. Živko Barišić

9. Pero Galogaža

10. Boris Nazansky

 

Premetaljka: STO GODINA ZAGONETAŠTVA NA ŠIROKOM BRIJEGU

1. Pero Galogaža - "ZAIGRANO OBOGATIŠE ENIGMATSKO NAJDRUŠTVO"

2. Slavko Bovan - "GOSTI BORAVIŠTA OŠTROUMNOGA GENIJA ZDENKA"

3. Miljenko Košutar - "JAO GUŠTA! GRANDIOZNO ENIGMATSKO BORAVIŠTE"

4. Stjepan Orešić

5. Ranko Skopal

6. Branislav Nikić

7. Mladen Kovačević

8. Zlatko Horvat

9. Dragiša Cetić

10. Željko Jozić

 

Sveukupni pobjednik: Pero Galogaža

Pobjednicima po kategorijama pripada novčana nagrada od 100 KM, za 2. i 3. mjesta prigodne knjige. Sveukupnom pobjedniku pripada nagrada od 100 eura.

Rezultati su vrednovani kao prednatjecanje na 32.SOZAH-u.

 

Područje rada / Mi volimo ...

Chart

  • Križaljake
  • Skandinavke
  • Osmosmjerke
  • Sudoku
  • Logika

Login